Admin-i Şerif tracks on Soundclound

#twturkish

4 O'Clock - BTS (TURKISH COVER)
Admin-i Şerif

Credits: md piano for instrumental

R&B & Soul
929
ADANAPROOF
Admin-i Şerif
Hip-hop & Rap
389
$4$
Admin-i Şerif

Bangtan'ıma...

Deep House
592
Adana Life (ft. Rap Monster)
Admin-i Şerif

LYRICS GELECEK

R&B & Soul
1,117
Padişah's Verse (ft. J-Hope)
Admin-i Şerif

LYRICS Göz yaşı dökersin hayat yolunda Öyle açımasız bi hayat ki Her şey gitmiyor yolunda Söyle bi vicdansız söyle hadi Bana noluyo bu aralar bilmiyorum Sor bi sor bi kalbimde bi yangın Sar bi en başına beni cinlerdir Başka dillerdeydi mi lan (…İsyanqarizm bi sanattır…) Padişah kızı olsan da küstüm Ben çok dil dökmüştüm aşkına Gelin bu yangını söndürün artık Beni öldürdün kurtuldun Bu adam yazmaktan bi de senden Vazgeçmeyecek bi de bi de bilsen Kusuruma bakma halisin gözlerimin Önünden gitti sen bittin Ne bekliyodun aşkından Aşkın aşkından vazgeçeli 2 yaşında Dünyaların tadına baktık Bak yine gör beni bi tek tabanca Yine kaldırdım ellerimi Seni kutluyorum ve de alkışlıyorum Şunu bilmeni istiyorum Yine söylüyorum yine isyanqarizm Ortada patlayan bi gırtlak var Kim verecek bunu hesabını Bilmiyosun hastalıklarımı Bilmiyosun yine göz yaşlarımı Sen beni gülerken hiç gördün mü? Ben ölürken şarkılar gömülsün Bi gülsün istedim gözlerin Gözlerimden kan gelir görmezsin Sen sen sen beni terk etsen Erkeksen gel 18’sen gel Ben ne kardeşler görmüşüm Hepsine döndürdüm nankörmüş Çizer misin kalbinden Siler misin feysinden çokta şeyimde Selam arcantin’den dinliyosun Yine karşında bak bi Sero Başkan Tüm memleket cennet kokar Söner bi kömür yanar bi soma 300 can verdik allah’ım Sen yardım eyle insanoğluna Yolun sonunda ölüm maden Bu ölüm nası bi ölümdür ki maden Kırmızı beyaz sabır memleketim

Hip-hop & Rap
2,322
Gwangju'nun Balini (Oy Hoseok)
Admin-i Şerif

LYRICS: "Hey! Yenge lanet olası veletlerinizi platformdan alabilir misiniz?" "Kahretsin! Biraz sola, evet evet! İşte böyle." Gwangju'nun balını da, İddia kuponum yattı. Gwangju'nun balını da, İddia kuponum yattı. BigHit cebinde taşır, Senin gibi dancer'ı. BigHit cebinde taşır, Senin gibi dancer'ı. BigHit cebinde taşır da, Senin gibi dancer'ı.. ooooOf Hoseok, of.. BigHit cebinde taşır da, Senin gibi dancer'ı.. OOOooof Hoseok, off. Oy Hoseok, Hoseok, Bu sene fındık da yok Oy Hoseok, Hoseok, Bu sene fındık da yok.. Giresun yine Süperlig'e çıkamadı Hoseok. Oof J-Hope.. Giresun yine Süperlig'e çıkamadı Hoseok. Oof J-Hope "Giresun yine Süperlig'e çıkamayacak." "Belki Playoff'a kalır." **Ne bitmez müzik aq.** "İçimde son bir umut (hope).." "SON BİR ÇIRPINIŞ VAR!" Giresun - Demirspor maçı kaç kaç bitti Hoseok? Gwangju'da yağmur var, Deplasmanda zafer yok. Gwangju'da yağmur var, Deplasmanda zafer yok. Gwangju'da yağmur var, Deplasmanda zafer yook.. oooOOoof HoseoooK.. Gwangju'da yağmur var, Deplasmanda zafer yook.. oooooFFFF HoseookKK.. Off Hoseok, Hoseok. Daesang bizim Hoseok. Of Hoseok, Hoseok Helal olsun Hoseok. Süperlig'e çıkamadın takımın, Lakin Daesang aldın Hoseok. Of J-Hopee.. Seneye çıkarız, kadro kötü. İnan bana Hoseok, Off J-Hope.. "Giresun yine Süperlig'e çıkamadı. Biliyorum, biliyorum o gün gelecek. Giresunspor birinci olacak. Ve Süperlig'e çıkacak." "Yeşil-Beyaz formamla gideceğim takımımın yanına!" "Gideceğim!" "Gideceğim!" "Gideceğim!"

Folk & Singer-Songwriter
1,398
Başbuğ Kim Namjoon
Admin-i Şerif

KIM NAMJOON BAŞBUĞ! LYRICS: O, jenerasyonun lideri, O, Kim Namjoon. Lider Kim Namjoon geliyor! hııı ııııı ıııııı Sektörün GTA'cı rapçisi o, BTS'in ebedi şahıdır o, Derler ona beyaz zenci, Ömrü bu toprakta geçti. Kim Namjoon o, Adanalı. Derler ona beyaz zenci, Ömrü bu toprakta geçti. Kim Namjoon o, Adanalı. RAP MONSTER RAP MONSTER Sesinin gürlüğü, düşman korkutur, Nefes alışı dua okutur. Dik dur sakın eğilme, ARMY burada seninle, Kim Namjoon o, Adanalı. Dik dur sakın eğilme, ARMY burada seninle, Kim Namjoon o, Adanalı. raaAAAAAp MOooonSterr raa a a a a a p mo n s t e r Topladı ödülleri, susturdu. Gafil karşıt mahluklar toz oldu. Dinleme sen mel'unları, Yaktın yıktın ortalığı. Kim Namjoon o, Adanalı. Dinleme sen mel'unları, Yaktın yıktın ortalığı. Kim Namjoon o, Adanalı. Dinleme sen mel'unları, Yaktın yıktın ortalığı. Kim Namjoon o, Adanalı.

Folk & Singer-Songwriter
2,343
loading...